Agent Imobiliar Bucuresti

Daca esti in cautarea unei cariere de succes in domeniul imobiliar, aici vei găsi un mediu de lucru elegant, profesionist si inspirațional, o echipă ambițioasă cu expertiză în servicii imobiliare Premium.

Suntem in cautarea unui Agent imobiliar cu experiență, pentru o companie afată în plină ascensiune.

Ce căutăm:

  • Experiență de minim 3 ani în domeniul imobiliar
  • Abilități avansate de comunicare în română și engleză
  • Abilități de negociere și convingere
  • Cunoașterea pieței imobiliare locale – un avantaj
  • Spirit de echipă și abilitatea de a lucra independent
  • Dorința de dezvoltare profesională continuă
  • Permis de conducere valabil de minim 12 luni

Responsabilități:

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți
  • Prezentarea proprietăților și negocierea ofertelor
  • Evaluarea și satisfacerea nevoilor clienților
  • Menținerea cunoașterii actualizate a pieței imobiliare

Beneficii:

  • Comision net începând de la 30%, în funcție de performanță
  • Bonusuri de performanță și decontare transport
  • Cursuri de perfecționare și dezvoltare care sa te conduca in drumul tau catre succes
  • Mediu de lucru elegant, profesionist, inspirațional
  • Team-building-uri
  • Oportunitati reale de promovare

Locatie: Baneasa

Compania:

Compania a crescut organic într-un spațiu care sprijină creativitatea și succesul. Fiecare membru al echipei este parte dintr-o energie specială, care inspiră respect și admirație din partea clienților noștri.

Effective
Human Resources

Scroll to Top